Opanuj sztukę PDR dzięki naszym szkoleniom

PDR (Paintless Dent Repair) to metoda naprawy uszkodzeń karoserii pojazdów bez konieczności malowania. Jest to skuteczny sposób na usunięcie wgnieceń, które powstały w wyniku drobnych kolizji lub gradobicia. Jeśli chcesz opanować tę umiejętność i stać się specjalistą od usuwania wgnieceń metodą PDR, zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach.

 

Szkolenia z PDR – co oferujemy?

 

Nasze kursy są prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie naprawy karoserii samochodowych. Oferujemy zarówno podstawowe jak i zaawansowane kursy dla osób początkujących oraz już pracujących jako blacharze czy lakiernicy.

 

Podczas naszych zajęć uczestnicy poznają nie tylko techniki usuwania różnego rodzaju uszkodzeń przy pomocy narzędzi dedykowanych do tej metody, ale również będą mieli okazję poznać teorię stojącą za tym procesem oraz sposoby na efektywną komunikację z klientami.

 

Korzyści ze szkoleń z PDR

 

Opanowanie umiejętności naprawiania samochodu metodą Paintless Dent Repair daje wiele korzyści. Przede wszystkim jest to znacznie tańsza i szybsza metoda niż tradycyjne naprawy karoserii. Ponadto, usuwanie wgnieceń przy pomocy PDR pozwala zachować oryginalny lakier na samochodzie oraz nie wprowadza dodatkowych substancji chemicznych do środowiska.

 

Dodatkowo, zdobycie umiejętności z zakresu PDR może przyczynić się do zwiększenia Twojej konkurencyjności na rynku pracy i podnieść Twoje kwalifikacje jako blacharza czy lakiernika.

 

Podsumowanie

 

Jeśli szukasz sposobu na opanowanie nowych umiejętności lub poszerzenie swoich już istniejących kompetencji zawodowych, nasze szkolenia z Paintless Dent Repair są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki nim będziesz mógł skuteczniej sprostać wymaganiom klientów oraz wykorzystać ich potencjał w codziennej pracy. Nie czekaj dłużej – zgłoś się już dziś!

Sprawdź: https://kuzniapdr.pl/